Nr katalogowy: 904
Komoda neorokokowa
intarsja jesionowa, 83 x 118 x 49 cm;
Francja, XIX/XX w.
Francja, XIX/XX w.
z marmurowym blatem w kolorze żółto-rdzawym, o falistych liniach szkieletu, fornirowana różą, z umieszczonym na dwóch licach szuflad polem o falistym zarysie wypełnionym wicią intarsjowaną jaworem.