Nr katalogowy: 826
Para świeczników z puttami
kamień, brąz, brąz złocony; wys. 30,5 cm;
XIX w.
na okrągłych plintach, pełnoplastyczne figurki - satyrka i dziewczynki podtrzymujące na rękach dwa ramiona imitujące gałązki roślinne, zakończone talerzową profitką i wazonową tulejką;
XIX w.