Nr katalogowy: 741
Pudełko srebrne
srebro, pr. sterling (925), waga 281 g;
Tiffany & Co, XX w.
prostopadłościenne, gładkie, z nakrywą na zawiasku;
srebro, pr. sterling (925), waga 281 g; sygn.: TIFFANY & CO STERLING / 23 / 925 [w owalu] / MADE IN ITALY;
Tiffany & Co, XX w.