Nr katalogowy: 720
Taca na wizytówki
srebro cechowane; waga: 198 g.
Anglia, XIX / XX w.
owalna, z gładkim lustrem, z dwiema grawerowanymi koronami pośrodku;
srebro cechowane; waga: 198 g., 2 x 21 x 15 cm;
na spodzie cztery cechy: ST / N&H, kroczący lew, profil w owalu, O pod koroną;
Anglia, XIX / XX w.