część rączki i uchwyt na nakrywie - drewno; zdobienia na korpusie malowanymi bukiecikami z żółtymi różami; z drewnianym mieszadełkiem; porcelana białą, farby naszkliwne; wys. 21,5 cm; sygn. na spodzie: skrzyżowane miecze oraz wyciski: 55624 139 FD; Niemcy, Miśnia, XX w.