Nr katalogowy: 650
Wazon
porcelana biała, szkliwiona, kobalt; wys. 16 cm;
Niemcy, Miśnia, XX w.
o cylindrycznym korpusie oraz kobaltową dekoracją ze wzorem cebulowym;
na spodzie sygnatura kobaltem podszkliwnie: dwa skrzyżowane miecze z literami, ponadto wyciski;
Niemcy, Miśnia, XX w.