Nr katalogowy: 640
Cache pot
porcelana biała, szkliwiona;
Niemcy, Miśnia, XX w.
cylindryczna, kanelowana osłonka na doniczkę;
porcelana biała, szkliwiona; wys. 10,5 cm, średn. 15 cm;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnie: dwa skrzyżowane miecze ponadto w masie wyciski - numery oraz skrzyżowane miecze z literami Weiss;
Niemcy, Miśnia, XX w.