Nr katalogowy: 634
Zestaw do herbaty - wzór Weinlaub
porcelana biała, szkliwiona, podszkliwnie zieleń chromu;
Niemcy, Miśnia, XX w.
trzynastoelementowy, dekorowany pasem ulistowionej winorośli;
porcelana biała, szkliwiona, podszkliwnie zieleń chromu; dzbanek z nakrywka - wys. 14 cm; cukiernica z nakrywką - wys. 11 cm; cztery filiżanki - wys. 6,5 cm, średn. 9 cm; czerty spodki - średn. 15 cm; patera na ciasto - średn. 33 cm; mlecznik - wys. 9 cm; tacka owalna - 18 x 13 cm;
sygn. kobaltem podszkliwnie: dwa skrzyżowane miecze (patera na ciasto z sygnaturą dwukrotnie przekreśloną), ponadto wyciski - numery oraz opisy czernią;
Niemcy, Miśnia, XX w.