Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX
Nr katalogowy: 108
Chrystus w grobie
olej, płótno dublowane;
35,5 x 63 cm.
olej, płótno dublowane;
35,5 x 63 cm.
Pierwowzór obrazu namalowanego przez Philippa de Champaigne (1602-1974) przed 1654 rokiem, znajduje się w kolekcji Muzeum Luwr w Paryżu.