Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy: 135
Głowa konia - Portret siwka, 1942
olej, tektura; 19,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
sygn. p. d.: Wojciech Kossak.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł