Henryk EPSTEIN (1892-1944)
Nr katalogowy: 126
Port w Bretanii
olej, płótno dublowane, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H. Epstein;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
sygn. l. d.: H. Epstein;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł