Jarosław KIRILENKO (1913-1977)
Nr katalogowy: 1110
Bażanty, 1976
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Kirilenko;
l. d. dat. i napis: WARSZAWA I. 76;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Kirilenko;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł