Nr katalogowy: 4

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 4

Albin i Klara - Śluby Panieńskie (Jadwiga Mrozowska i Andrzej Milewski), 1904

autolitografia barwna, papier; 29,8 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: Wojtkiewicz;
estymacja: 5 000 - 6 800 zł
Cena oferowana 4 500 zł