Nr katalogowy: 1404

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 1404

Grójec, 2010

akwarela, papier; 24 x 18 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2010 / E. DWURNIK, l. g. opisana: GRÓJEC
estymacja: 2 200 - 3 000 zł