Nr katalogowy: 408

Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (ur. 1926)

Nr katalogowy: 408

Burza, 1981

olej, płótno; 139,5 x 105 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: D. LESZCZYŃSKA-KLUZA 1981;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł