Jacek SIENICKI (1928-2000)
Nr katalogowy: 407
Czerwony rondelek, 1996
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. p. g.: J Sienicki / 96 (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
estymacja: 17 000 - 22 000 zł