Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 406
N.Y.C., 2006
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: N.Y.C. / 2006 / E. DWURNIK;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł