Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Nr katalogowy: 405
Pejzaż, 1992
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł