Nr katalogowy: 405

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 405

Pejzaż, 1992

akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł