Nr katalogowy: 1312

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 1312

Ilustracja do Eugenio Montale "Cinquante ans de poesie"

litografia barwna, papier; 33 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Lebenstein (ołówkiem), l. d.: 41/100.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł