Nr katalogowy: 1307

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1307

Inspiracje chińskie, 2017

monotypia (technika mieszana), papier; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: W.Podgórski 2017.
estymacja: 7 200 - 9 600 zł