Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy: 1134
Wyszydzanie Chrystusa
olej, deska;
29,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
estymacja: 3 600 - 4 800 zł