1906
Para szafek nocnych
Sosna, sklejka, dębina, kamień;
wys. 53,5 cm, szer. 47,5 cm, głęb. 37 cm.
Niemcy?; 1 tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Niemcy?; 1 tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
1908
Stół art deco
fornirowany wzorzystym jesionem; 75,5 x 105,5 cm;
Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł