Nr katalogowy: 1611
Zespół naczyń serwisowych z reliefem
porcelana biała; Miśnia,
1 ćw. XX w. - okres międzywojenny
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
trzy talerze głębokie (+ 1 talerz dodatkowo), trzy talerze płytkie i półmisek owalny; naczynia białe, z reliefem z motywem liści winorośli i rozetowych muszli, przeplatających się z podłużnymi listwami zakończonymi wolutą;
porcelana biała;
wymiary: talerze głębokie wys. 4,8 cm, średn. 24,5 cm; talerze płytkie wys. 3,5 cm, średn. 25,5 cm; półmisek wys. 4 cm, 35,2 x 26,2 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze, oraz wyciski 2- i 3-cyfrowe, na części naczyń pionowa kreska przeszlifowana obok mieczy, na półmisku wycisk: Weiss Geschirr
Miśnia, 1 ćw. XX w. - okres międzywojenny