August JACOBSEN (1868-1955)
Nr katalogowy: 1103
Polana nad potokiem
olej, płótno; 49 x 66 cm;
sygn. p. d.: AJacobsen
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
sygn. p. d.: AJacobsen
estymacja: 2 300 - 3 000 zł