Walter SPITZER (ur. 1927)
Nr katalogowy: 106
Motywy rybackie
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: W. Spitzer;
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: W. Spitzer;
estymacja: 10 000 - 15 000 zł