Karol Malcz (czynny 1828-64, znak do 1871)
Nr katalogowy: 707
Komplet do herbaty
srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane; waga 811 g.
Warszawa, lata 50.-60. XIX w.
estymacja: 13 000 - 17 500 zł
Warszawa, lata 50.-60. XIX w.
estymacja: 13 000 - 17 500 zł