SŁAWOMIR LEWCZUK (UR. 1938)
Nr katalogowy: 1441
Zakupy I - z cyklu: „Symptomy”, 2001
olej, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 01;
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
estymacja: 10 000 - 15 000 zł