Michał ZABOROWSKI (ur. 1960)
Nr katalogowy: 1434
Rusałka, ok. 2000
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. śr. d.: M Zabski
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. śr. d.: M Zabski
estymacja: 3 500 - 4 500 zł