Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 1146
Zaloty
olej, tektura; 75 x 98 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
estymacja: 7 500 - 9 500 zł