Malarz nieokreślony z kręgu Ecole de Paris
Nr katalogowy: 1130
Klif, ok. 1935
olej, płótno, 38 x 45 cm;
ślad po sygnaturze u dołu z prawej.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł