Stanisław GILEWSKI (1895-1984)
Nr katalogowy: 1117
Begonie, 1924
akwarela, papier; 50 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St Gilewski / 924.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł