Tadeusz STYKA (1889 - 1954)
Nr katalogowy: 116
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 93 x 66 cm;
sygn. l.d.: TADE STYKA
estymacja: 45 000 - 60 000 zł
sygn. l.d.: TADE STYKA
estymacja: 45 000 - 60 000 zł