Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 107
Las zimą
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
estymacja: 7 500 - 10 000 zł