Nr katalogowy: 1608
Figurka erotyczna
porcelana, farby naszkliwne; wys. 12 cm;
sygn. wyciskiem- ideogramem.
Chiny, XIX w.
sygn. wyciskiem- ideogramem.
Chiny, XIX w.