Nr katalogowy: 1413

Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)

Nr katalogowy: 1413

Kroton, 2003

olej, płótno, 93 x 52,5 cm;
sygn. na odwrocie: VIII 2003 / M. KAZIMIERSKA