Nr katalogowy: 1410

Wanda WEDECKA (1919-2011)

Nr katalogowy: 1410

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 59 x 79 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Wedecka