Nr katalogowy: 1402

Piotr KOSTENCKI

Nr katalogowy: 1402

Portret kubistyczny, 1990

olej, płótno; 71,5 x 56,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Piotr / Krzysztof / Kostencki / 90