Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 426
14-tu kontrabasistów, 2016
olej, płótno; 45,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016