Nr katalogowy: 422

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985)

Nr katalogowy: 422

Sklep rowerowy, 2016

olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. d.: Kat. Karpowicz 16 P....(?);