Nr katalogowy: 419

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 419

Pejzaż

olej, płótno; 41 x 47 cm;
na odwrocie napis autorski?: PINX WACŁAW TARANCZEWSKI