Iwan Pietrowicz TRUTNIEW (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 145
Ponownie otwarta droga kolejowa
olej, tektura; 20 x 30 cm;
na odwrocie cyrylicą autorskie napisy niebieską kredką oraz tytuł obrazu