Jacques ZUCKER / Jakub CUKIER (1900-1981)
Nr katalogowy: 122
W porcie
olej, płótno naklejone na tekturę, 66 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER
sygn. p. d.: J. ZUCKER