Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)
Nr katalogowy: 401
Kompozycja, 1960
akwarela, papier; 33,5 x 23.5 cm;
sygn. p. d.: Marczyński 60
sygn. p. d.: Marczyński 60