Ernst LORENZ-MUROWANA (1872-1950)
Nr katalogowy: 160
Fiordy
olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana
sygn. l. d.: Lorenz Murowana
na odwrocie fragment nalepki z zatartym napisem