Janina GARYCKA (1920-1997)
Nr katalogowy: 1409
Pejzaż fantastyczny
olej, płótno, 48 x 43 cm;
sygn. p. d.: JGarycka;
olej, płótno, 48 x 43 cm;
sygn. p. d.: JGarycka;
Na odwrocie na krośnie malarskim nalepka z BWA oddział w Krakowie (z odręcznym uzupełnieniem nieczytelnym); na krośnie malarskim również opis autorski: Janina Garycka / 43 x 48; oraz reżyser aktor filmowy / art. malarz J.G.