Henryk PLICH (1904-1986)
Nr katalogowy: 1105
Pejzaż (Kościół)
olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
na odwrocie fragment nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z numerem K 102/2148 i opisem pracy