Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 134
Księżycowa noc, lata 60. XX w.
olej, płótno; 59,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;