Konrad WINKLER (1882-1962)
Nr katalogowy: 119
Martwa natura, 1956
olej, tektura; 28 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: K / W 1956;
olej, tektura; 28 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: K / W 1956;
na odwrocie kompozycja pejzażowa - Letni pejzaż z drzewami; tu także na papierze zabezpieczającym tył obrazu dwie nalepki z CBWA w Krakowie i dwukrotnie przybita pieczęć: KOMISJA ARTYTYCZNA / ZPAP Kraków / PRZYJĘTY