Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy: 283
Vanitas
olej, papier naklejony na płótno
naklejone na deskę, 35 x 24 cm;
olej, papier naklejony na płótno naklejone na deskę, 35 x 24 cm;
na odwrocie nalepka i pieczęć własnościowa