Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy: 259
Przy płocie, 1916
olej, płótno, 152,5 x 53,5 cm;
sygn. l. d.: Jacek Malczewski
(wzdłuż krawędzi, słabo czytelne)